• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Andjelka ★★★★, Trogir/Okrug Gornji

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Trogir/Okrug Gornji

Ubytování v Chorvatsku, Trogir/Okrug Gornji
Číslo objektu: HR4910.330.3

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.377,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 27 m2 v 1. patře, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa 10 m2, krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře a na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Chorvatsku, Trogir/Okrug Gornji

Informace o domě (rezidenci)

Okrug Gornji (Čiovo), 6 km od Trogir: Pěkný vícegenerační dům 'Andjelka'. 1 km od centra Okrug Gornji, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 50 m od moře, 50 m plaz. Společné: pozemek s trávníkem 65 m2, louka k odpočinku, bazén nepravidelného tvaru (7 x 4 m, hloubka 120 cm, 10.05.-04.10.). Venkovní sprcha, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, pračka. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 200 m, restaurace 1 km, kavárna 1 km, oblázková pláž 500 m, skalnatá pláž 50 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Trogir/Okrug Gornji:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Trogir- známé, historické, vhodné pro rodinou rekreaci město s 13'000 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, 20 km západně od Split, 60 km jiho-východně od Sibenik. Veškeré služby v místě. Doprava letadlem: letiště Split (SPU), 6 km.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž. Kamenitá pláž. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme