• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★, Trogir/Okrug Gornji

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Trogir/Okrug Gornji

Ubytování v Chorvatsku, Trogir/Okrug Gornji
Číslo objektu: HR4910.320.2

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 7.746,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 18 m2 v 1. patře: 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, TV-satelit a klimatizace. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/bidet/WC. Terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na moře a na bazén. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Chorvatsku, Trogir/Okrug Gornji

Informace o domě (rezidenci)

Okrug Gornji (Čiovo), 6 km od Trogir: Pěkný, útulný vícegenerační dům. Mimo obec, 1.5 km od centra Okrug Gornji, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 20 m od moře, 20 m plaz, v zeleni. Společné: zahrada s rostlinami, bazén hranatý (11 x 4 m, hloubka 120 - 140 cm, 03.05.-20.09.) s mořskou vodou a vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, zahradní sezení, gril. V domě: přístup na internet, pračka. Příkrý příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 250 m, restaurace 1.5 km, oblázková pláž 100 m, skalnatá pláž 20 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Trogir/Okrug Gornji:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Trogir- známé, historické, vhodné pro rodinou rekreaci město s 13'000 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, 20 km západně od Split, 60 km jiho-východně od Sibenik. Veškeré služby v místě. Doprava letadlem: letiště Split (SPU), 6 km.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž. Kamenitá pláž. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme