• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě ★★★, Sv. Filip i Jakov

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Sv. Filip i Jakov

Ubytování v Chorvatsku, Sv. Filip i Jakov
Číslo objektu: HR4190.502.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 21.811,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojová polovina dvojdomku 64 m2 na 2 podlažích, jihozápadní orientace: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x dvoulůžko, WC zvlášť a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. Terasa 20 m2, terasa 4 m2, krytá. Zahradní nábytek, lehátka. Částečný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Ubytování v Chorvatsku, Sv. Filip i Jakov

Informace o domě (rezidenci)

Sv. Petar na Moru 5 km od Sv. Filip i Jakov: Dvojdomek. Slunná poloha, 10 m od moře, 10 m plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 250 m2 (oplocený), zahrada s stromy. Terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: pračka. Parkovací místo na pozemku. Obchod 300 m, restaurace 200 m, písečná pláž 4 km, betonová pláž 10 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Sv. Filip i Jakov:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

ÇSv.Filip i Jakov je perlou riviéry nacházející se na pobřeží kanálu Pašman. Malá, vhodná pro rodinou rekreaci rybářská obec s 4'500 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, 23 km jiho-východně od Zadar, 6 km severo-západně od Biograd na moru. V obci: potraviny, restaurace, bar. Další možnosti nákupu a zábavy, 6 - 25 km. Sv. Filip i Jakov je velmi lákavá kvůli možnostem dělat různé sportovní aktivity na souši i na moři. Má zvláštní přitažlivost také z důvodu blízkosti ostrovů Kornati a je zvláště atraktivní pro milovníky plachtění. Nachází se zde také malý ostrov ve tvaru srdce 'Galešnjak', který leží v kanálu Zadarski mezi Zadarem a ostrovem Pašman, také známý jako 'ostov lásky'.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Skalnatá pláž. Aquapark. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Rajtování. Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, zábavní park.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme