• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★, Starigrad-Paklenica

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Starigrad-Paklenica

Ubytování v Chorvatsku, Starigrad-Paklenica
Číslo objektu: HR4000.100.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 5.300,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 15 m2, v přízemí, jednoduché a účelné zařízení: 1x pokoj, 1x dvoulůžko (180 cm, v délce 190 cm), jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Kuchyňský kout (3 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoušeč vlasů. Pozor prosím: lednička bez mrazícího boxu.
Ubytování v Chorvatsku, Starigrad-Paklenica

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný třígenerační dům. V obci 300 m od centra Starigrad-Paklenica, slunná, vyvýšená poloha, 200 m od moře, nutno přejít silnici, jižní orientace. Společné: pozemek s květinami. Venkovní sprcha, gril. Parkovací místo u domu. Obchod, restaurace 200 m, oblázková pláž 2 km, kamenitá pláž, skalnatá pláž 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Starigrad-Paklenica:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci obec a letovisko s 1'900 obyvatel, na severu regionu přímo u moře, na úpatí hory hory, 40 km severo-východně od Zadar. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, sauna, solárium, masáže. Další možnosti nákupu a zábavy, 40 km.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, délka 1 km, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Bazén. Tenis. Minigolf. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty. Dětské hřiště, školka pro děti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme