• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★, Selce

Chorvatsko, Kvarner, Selce

Ubytování v Chorvatsku, Selce
Číslo objektu: HR3350.107.3

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 7.746,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojové studio 28 m2 v 2. patře: 1x pokoj, 1x pohovka a 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 190 cm), TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace (extra). Malý balkon 3 m2. Balkónový nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Chorvatsku, Selce

Informace o domě (rezidenci)

Vícegenerační dům. 350 m od centra Selce, vyvýšená poloha, 420 m od moře, 420 m plaz. Společné: pozemek (oplocený), trávníkem 70 m2. Venkovní sprcha, gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 350 m, restaurace 120 m, oblázková pláž, potápěčské centrum, pláž ke koupání 420 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Selce:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci obec a letovisko s 1'400 obyvatel, na jihovýchodě regionu přímo u moře, 3 km jiho-východně od Crikvenica, 35 km jiho-východně od Rijeka. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie, 3 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 3 km.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, vhodné pro děti. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Bazén. Aquapark 3 km. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování, kánoe. Tenis. Minigolf. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme