• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě ★★★★, Rovinj

Chorvatsko, Istrie, Rovinj

Ubytování v Chorvatsku, Rovinj
Číslo objektu: HR2500.402.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 34.653,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová vila 200 m2 na 2 podlažích, moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu, k bazénu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. Klimatizace. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (3x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Chorvatsku, Rovinj

Informace o domě (rezidenci)

Vila 2-podlažní, rok výstavby 2012. 2 km od centra Rovinj, 900 m od moře, 900 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 430 m2 (oplocený) s květinami a stromy, bazén hranatý (24 m2, hloubka 150 cm, 10.05.-20.09.). V domě: přístup na internet, ústřední topení, pračka. Parkovací místo u domu, 10 m. Obchod 100 m, restaurace 800 m, oblázková pláž 900 m. Sportovní centrum 850 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Rovinj:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rovinj je fascinující starobylé město se zvláštním kouzlem již 17 století - je to městská památka s hradbami, krásnými budovami, parky, uličkami a náměstími. Nazývá se městem atmosféry a akcí, se spoustou kulturních programů, výstav, galerií, barů, restaurací, ochutnávek vín, stejně jako městem sportovců, rybářů a umělců. Rovinj je obklopen 20 zelenými ostrovy a ostrůvky, plážemi, lesoparky a sportovními centry. Mondénní, historické, rušné město s 14'200 obyvatel, na západě poloostrova přímo u moře, 40 km severo-západně od Pula, 40 km jižně od Porec, 50 km jiho-západně od Pazin. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Zátoka ke koupání. Bazén. Aquapark. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, zábavní park.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme