• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★, Rovinj

Chorvatsko, Istrie, Rovinj

Ubytování v Chorvatsku, Rovinj
Číslo objektu: HR2500.397.3

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.969,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa 5 m2, krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Chorvatsku, Rovinj

Informace o domě (rezidenci)

Vícegenerační dům. 2 km od centra Rovinj, klidná, slunná poloha, 500 m od moře, 500 m plaz. Společné: pozemek 930 m2 (oplocený), bazén hranatý (3 x 7 m, 24 m2, hloubka 140 cm, 10.05.-20.09.). Gril. V domě: přístup na internet, odkládací místnost na kola, pračka (společné, extra). Snídaně na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 200 m, restaurace 300 m, oblázková pláž, skalnatá pláž 500 m. Tenis 1.5 km, jízdárna 4 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 100 m, cyklistická stezka 150 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Rovinj:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rovinj je fascinující starobylé město se zvláštním kouzlem již 17 století - je to městská památka s hradbami, krásnými budovami, parky, uličkami a náměstími. Nazývá se městem atmosféry a akcí, se spoustou kulturních programů, výstav, galerií, barů, restaurací, ochutnávek vín, stejně jako městem sportovců, rybářů a umělců. Rovinj je obklopen 20 zelenými ostrovy a ostrůvky, plážemi, lesoparky a sportovními centry. Mondénní, historické, rušné město s 14'200 obyvatel, na západě poloostrova přímo u moře, 40 km severo-západně od Pula, 40 km jižně od Porec, 50 km jiho-západně od Pazin. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Zátoka ke koupání. Bazén. Aquapark. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, zábavní park.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme