• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★, Rovinj

Chorvatsko, Istrie, Rovinj

Ubytování v Chorvatsku, Rovinj
Číslo objektu: HR2500.135.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.288,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 33 m2 v 1. patře, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a klimatizace. Vstup na lodžii. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. Se Šatna, sprcha/WC. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). E-topení (extra). Zahradní nábytek. Výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Chorvatsku, Rovinj

Informace o domě (rezidenci)

Vícegenerační dům. Ve čtvrti Centener, 1.5 km od centra, 1 km od moře, 1 km plaz. Společné: zahrada. Terasa (70 m2), zahradní nábytek, gril (houpačka). V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu. Obchod 30 m, restaurace 100 m, oblázková pláž 1 km, pláž ke koupání 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Rovinj:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rovinj je fascinující starobylé město se zvláštním kouzlem již 17 století - je to městská památka s hradbami, krásnými budovami, parky, uličkami a náměstími. Nazývá se městem atmosféry a akcí, se spoustou kulturních programů, výstav, galerií, barů, restaurací, ochutnávek vín, stejně jako městem sportovců, rybářů a umělců. Rovinj je obklopen 20 zelenými ostrovy a ostrůvky, plážemi, lesoparky a sportovními centry. Mondénní, historické, rušné město s 14'200 obyvatel, na západě poloostrova přímo u moře, 40 km severo-západně od Pula, 40 km jižně od Porec, 50 km jiho-západně od Pazin. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Zátoka ke koupání. Bazén. Aquapark. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, zábavní park.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme