• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě ★★★, Rogoznica/Ražanj

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Rogoznica/Ražanj

Ubytování v Chorvatsku, Rogoznica/Ražanj
Číslo objektu: HR4720.591.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 35.060,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům 130 m2 na 3 podlažích: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. Ve spodním patře: (venkovní schodiště) malý obývací pokoj/ložnice, TV-satelit. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Klimatizace. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. Sprcha/WC. Balkon, velká terasa 25 m2, krytá, terasa 25 m2. Zahradní nábytek, lehátka. Nádherný výhled na moře. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Chorvatsku, Rogoznica/Ražanj

Informace o domě (rezidenci)

Ražanj 10 km od Rogoznica: Rodinný dům 3-podlažní. Klidná, slunná poloha ve svahu, 140 m od moře, 140 m plaz, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: malá zahrada rostlinami a stromy, bazén (6 x 3 m, hloubka 150 cm, 10.05.-13.09.). Venkovní sprcha, whirlpool, terasa (50 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: stolní tenis, stolní fotbal, pračka. Parkovací místo (kryté) u domu na pozemku. Obchod, restaurace 800 m, skalnatá pláž, betonová pláž 140 m. Pozor prosím: soukromý přístav loděk (extra). Slunečníky a lehátka na pláž k pronajmutí u majitele.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Rogoznica/Ražanj:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci rybářská obec s 800 obyvatel, na severu regionu přímo u moře, 34 km jižně od Sibenik, 45 km západně od Split. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, konzerty, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Potápění, vodní lyžování. Tenis. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme