• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★★, Rab/Kampor

Chorvatsko, Kvarner/ostrovy, Rab/Kampor

Ubytování v Chorvatsku, Rab/Kampor
Číslo objektu: HR3703.631.3

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.742,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Tomislav 3', 2-pokojový byt 48 m2 v 1. patře, moderní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna 30 m2, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (160 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Terasa 12 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled na bazén. K dispozici: sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Částečný výhled na moře.
Ubytování v Chorvatsku, Rab/Kampor

Informace o domě (rezidenci)

Kampor 6 km od Rab: Bytový dům, ideální pro pobyt s dětmi. Klidná, slunná poloha, 40 m od moře, 40 m plaz. Společné: pozemek (oplocený), udržovaná zahrada s trávníkem, bazén nepravidelného tvaru vyhřívaný (12 x 6 m, hloubka 120 - 160 cm, 26.04.-04.10.) s vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, altán, zahradní nábytek, gril. Parkovací místo. Obchod, restaurace 150 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Vícebytový dům 'Tomislav' je spolu s vícebytovým domem 'Mare' na 2700 m2 pozemku se společným bazénem (protiproud). Část bazénu je uzpůsobena dětem, 30 - 60 cm hluboký. K dispouzici: lehátka. Betonová pláž lehce se po písku svažující k moři, velice vhodné pro děti, 40 m od domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Rab/Kampor:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulné, historické, rušné město s 9'000 obyvatel, v centru ostrova přímo u moře. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti, 6 km od obce. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž, plážové zařízení. Skalnatá pláž. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis. Minigolf. Rybaření (s povolením). 2 km turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme