• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Valamar Pinia Residence ★★★, Poreč

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Ubytování v Chorvatsku, Poreč
Číslo objektu: HR2400.400.5

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.359,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 33 m2, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Terasa 15 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: telefon.
Ubytování v Chorvatsku, Poreč

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná, útulná rekreační osada, ideální pro pobyt s dětmi. 'Valamar Pinia Residence', obklopen stromy. Ve čtvrti Špadići, mimo obec, 1.5 km od centra, klidná, slunná poloha, 40 m od moře, 40 m plaz, přímý přístup na pláž, v zeleni. Společné: pozemek (oplocený), udržovaná zahrada s trávníkem a stromy, louka k odpočinku, bazén nepravidelného tvaru (280 m2, hloubka 105 - 160 cm, 16.04.-16.09.) s mořskou vodou a vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, tenis (1 x tvrdý povrch, 15 x pískový povrch) (extra), ping-pong, basketbalový koš, Boccia (Pétanque), volleyball, dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, bistro, internetová kavárna, fitness, masáže (extra), wellness pro společné využití (extra), biliár, herní místnost, kiosek, odkládací místnost na kola, slunná terasa, k dispozici jízdní kola. Snídaně a polopenze na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 200 m, supermarket 1.5 km, skalnatá pláž 'Pinia' 80 m, travnatá pláž 'Pinia' 40 m. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Poreč:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Poreč- proslulé, historické, rušné letovisko s 17'500 obyvatel, na západě poloostrova přímo u moře, 40 km severně od Rovinj, 60 km severně od Pula, 35 km jiho-západně od Pazin. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 40 - 60 km.

informace pro letní ubytování

Porec- oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž, plážové zařízení. Skalnatá pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Bazén. Aquapark. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Savudrija 50 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme