• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ASTRA ★★, Poreč

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Ubytování v Chorvatsku, Poreč
Číslo objektu: HR2400.250.11

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 6.931,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 38 m2, jednoduché zařízení: průchozí pokoj, 2x lůžko a TV-satelit. 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. Jídelna. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: telefon, vysoušeč vlasů. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Chorvatsku, Poreč

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'ASTRA'. 5 km od centra Poreč, klidná, slunná poloha, přímo u moře, v zeleni. Společné: pozemek s rostlinami a stromy, bazén (35 x 22 m, hloubka 140 cm, 21.04.-23.09.) s vnitřními schůdky. Tenis (18 x pískový povrch), osvětlený (extra), ping-pong, basketbalový koš, Boccia (Pétanque), volleyball (extra), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, bistro, internetová kavárna, kiosek, půjčovna jízdních kol. Snídaně a polopenze na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo (extra) na pozemku. Obchod, potápěčské centrum 300 m. Sportovní přístav, minigolf, sportovní centrum 300 m. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Poreč:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Poreč- proslulé, historické, rušné letovisko s 17'500 obyvatel, na západě poloostrova přímo u moře, 40 km severně od Rovinj, 60 km severně od Pula, 35 km jiho-západně od Pazin. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 40 - 60 km.

informace pro letní ubytování

Porec- oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž, plážové zařízení. Skalnatá pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Bazén. Aquapark. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Savudrija 50 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme