• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu LAGUNA PARK ★★★, Poreč

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Ubytování v Chorvatsku, Poreč
Číslo objektu: HR2400.200.4

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.561,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 36 m2, v přízemí, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: telefon, vysoušeč vlasů. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Chorvatsku, Poreč

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná rekreační obec, ideální pro pobyt s dětmi. 'LAGUNA PARK'. 52 byty v rezidenci. Ve čtvrti Špadići, mimo obec, 2 km od centra Poreč, klidná, slunná poloha, 100 m od moře, 100 m plaz, v zeleni. Společné: pozemek (oplocený) s trávníkem a stromy, bazén (21 x 15 m, 21.04.-06.10.) s vnitřními schůdky. Atypický bazén. Dětské brouzdaliště, skluzavka, venkovní sprcha, tenis (8 x pískový povrch), osvětlený (extra), ping-pong, volleyball (extra), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, internetová kavárna, masáže (extra), kiosek, půjčovna jízdních kol. Snídaně a polopenze na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo (extra) na pozemku. Obchod, skalnatá pláž, travnatá pláž, pláž ke koupání 200 m. Minigolf, sportovní centrum 200 m. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Poreč:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Poreč- proslulé, historické, rušné letovisko s 17'500 obyvatel, na západě poloostrova přímo u moře, 40 km severně od Rovinj, 60 km severně od Pula, 35 km jiho-západně od Pazin. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 40 - 60 km.

informace pro letní ubytování

Porec- oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž, plážové zařízení. Skalnatá pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Bazén. Aquapark. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Savudrija 50 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme