• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě Camping Lanterna ★★★, Poreč/Lanterna

Chorvatsko, Istrie, Poreč/Lanterna

Ubytování v Chorvatsku, Poreč/Lanterna
Číslo objektu: HR2403.410.10

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.212,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový mobilní dům 32 m2, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mraznička). Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti (extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Mobilní domy leží 300 - 400 m od moře a pláže. Parkování pro 1 auto v ceně, další za příplatek.
Ubytování v Chorvatsku, Poreč/Lanterna

Informace o domě (rezidenci)

Camping Lanterna, pěkné rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Camping Lanterna'. 13 km od centra Poreč, mimo obec, klidná, slunná poloha, přímo u moře, přímo u pláže, v zeleni. Společné: pozemek 80 ha (oplocený) s trávníkem a stromy, bazén hranatý (hloubka 40 - 160 cm, 01.05.-30.09.) s mořskou vodou a vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště, tenis (4 x pískový povrch) (extra), ping-pong, basketbalový koš, Boccia (Pétanque), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, bistro, internetová kavárna, možnosti nákupu, půjčovna jízdních kol. K dispozici: kánoe (extra). Parkovací místo na pozemku. Oblázková pláž 'Lanterna', skalnatá pláž 'Lanterna', travnatá pláž 'Lanterna'. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Poreč/Lanterna:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Poreč- proslulé, historické, rušné letovisko s 17'500 obyvatel, na západě poloostrova přímo u moře, 40 km severně od Rovinj, 60 km severně od Pula, 35 km jiho-západně od Pazin. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 40 - 60 km.

informace pro letní ubytování

Porec- oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž, plážové zařízení. Skalnatá pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Bazén. Aquapark. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Savudrija 50 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme