• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě ★★★★, Poreč/Lakovići

Chorvatsko, Istrie, Poreč/Lakovići

Ubytování v Chorvatsku, Poreč/Lakovići
Číslo objektu: HR2448.414.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 55.147,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Villa Anthemis', 5-pokojová vila 135 m2 na 2 podlažích, komfortní a stylové zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 55 m2, na 2 rovinách, otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka), DVD a klimatizace. Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (190 cm, v délce 200 cm), klimatizace. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj, 1x dvoulůžko a klimatizace. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC a klimatizace. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně 10 m2 (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (190 cm, v délce 200 cm), koupelna/WC a klimatizace. Vstup na balkon. Topení. 2x balkon 8 m2, velká terasa 50 m2, terasa 33 m2. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka. Pěkný výhled do zahrady a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený, 2 auta). Ložnice se sprchou/WC v přízemí má vlastní vchod přímo z terasy a ze zahrady. Může být také využit jako pokoj pro hosty. Pečlivě volený nábytek rustikálního stylu, stropy s dřevěným trámovím.
Ubytování v Chorvatsku, Poreč/Lakovići

Informace o domě (rezidenci)

Lakovići, 14 km od Poreč: Pěkná vila Anthemis s krásnou polohou blízko malé vesnice Lakovici, obklopená vinicemi a olivovými háji. Vila s velkou zahradou s pečovaným trávníkem, olivovníky a bazénem se slunnou panoramatickou polohou s velkou terasou s markýzemi. Objekt zve k odpočinku, slunění a stravování venku. Vila postavená v tradičním stylu s použitím místního kamene. Ideální výchozí poloha pro výlety ke starým městům jako Porec, Rovinj, Vrsar, které jsou v okruhu 14 - 17 km. Útulná, komfortní vila 2-podlažní, rok výstavby 2006. 2 km od centra Sv. Lovreč, klidná, slunná poloha, 14 km od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'761 m2 (oplocený), velká, udržovaná zahrada s trávníkem, louka k odpočinku, bazén hranatý (11 x 5 m, hloubka 100 - 150 cm, 17.05.-18.10.) s vnitřními schůdky. Whirlpool, terasa, zahradní nábytek. V domě: přístup na internet, Wireless LAN [WLAN]. Úklid 1x týdně (v ceně). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 2 km, supermarket 14 km, obchodní centrum 14 km, restaurace 7 km, oblázková pláž 14 km, pláž ke koupání 14 km. Sportovní přístav 14 km, sportovní centrum 14 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Poreč/Lakovići:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Poreč- proslulé, historické, rušné letovisko s 17'500 obyvatel, na západě poloostrova přímo u moře, 40 km severně od Rovinj, 60 km severně od Pula, 35 km jiho-západně od Pazin. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 40 - 60 km.

informace pro letní ubytování

Porec- oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž, plážové zařízení. Skalnatá pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Bazén. Aquapark. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Savudrija 50 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme