• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě ★★★★, Poreč/Lakovići

Chorvatsko, Istrie, Poreč/Lakovići

Ubytování v Chorvatsku, Poreč/Lakovići
Číslo objektu: HR2448.413.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 49.644,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Villa Achillea', 5-pokojová vila 160 m2 na 2 podlažích, komfortní a stylové zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 45 m2, na 2 rovinách, TV-satelit (plochá obrazovka), DVD a klimatizace. Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a klimatizace. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně 13 m2 (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC, WC zvlášť. Topení v podlaze. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, koupelna/WC a klimatizace. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko a klimatizace. Vstup na balkon. Sprcha/WC, WC zvlášť. Topení. 2x malý balkon, velká terasa 72 m2, krytá, terasa 9 m2. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled do zahrady a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený, 2 auta).
Ubytování v Chorvatsku, Poreč/Lakovići

Informace o domě (rezidenci)

Lakovići, 14 km od Poreč: Villa Achillea patří k osadě Lakovici, obklopená krásnou krajinou s poli, loukami a olivovníky. Dům postavený tradičním stavebnmím způsobem z místních materiálů se stěnami z bílého istrijského kamene, přičemž se směšuje starý s novým stavebním stylem. Bazén ve tvaru L ve slunné panoramatické poloze uprostřed zeleně. Středozemní atmosféra přichází díky zahradám a terasám, kde se mohou hosté stravovat. Ideální výchozí bod pro odpočinek a výlety do známých starých městeček Istrie. Útulná, komfortní vila 2-podlažní, rok výstavby 2006. 2 km od centra Sv. Lovreč, 15 km od centra Vrsar, 17 km od centra Rovinj, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 14 km od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'237 m2 (oplocený), velká, udržovaná zahrada s trávníkem a rostlinami, louka k odpočinku, bazén (52 m2, hloubka 100 - 150 cm, 17.05.-18.10.) s vnitřními schůdky. Zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, Wireless LAN [WLAN]. Úklid 1x týdně (v ceně). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 2 km, supermarket 14 km, obchodní centrum 14 km, restaurace 7 km, oblázková pláž 14 km, pláž ke koupání 14 km. Sportovní přístav 14 km, sportovní centrum 14 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Poreč/Lakovići:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Poreč- proslulé, historické, rušné letovisko s 17'500 obyvatel, na západě poloostrova přímo u moře, 40 km severně od Rovinj, 60 km severně od Pula, 35 km jiho-západně od Pazin. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 40 - 60 km.

informace pro letní ubytování

Porec- oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž, plážové zařízení. Skalnatá pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Bazén. Aquapark. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Savudrija 50 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme