• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★★, Podstrana

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Podstrana

Ubytování v Chorvatsku, Podstrana
Číslo objektu: HR5010.105.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 23.238,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Residence I', 2-pokojový byt 43 m2 v 2. patře, jižní orientace, pěkné a moderní zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit, plochá obrazovka, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička). Koupelna/WC. Terasa 10 m2, krytá. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 28.
Ubytování v Chorvatsku, Podstrana

Informace o domě (rezidenci)

Luxusní rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. Rok výstavby 2008, obklopen stromy. 2 km od centra Podstrana, 8 km od centra Split, klidná, slunná poloha, 70 m od moře, 70 m plaz. Společné: bazén, krytý bazén kulatý (01.05.-25.10., extra) s mořskou vodou a vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, tenis (4 x tvrdý povrch), osvětlený (extra), basketbalový koš, Boccia (Pétanque), dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště). V rekreačním zařízení: restaurace, bar, přístup na internet, sauna (extra), fitness (extra), masáže (extra), solárium (extra), k dispozici jízdní kola (extra). Garáž (extra). Obchod 100 m, oblázková pláž 70 m. Sportovní přístav 100 m. Pozor prosím: hlídání dětí možné v sezóně (extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Podstrana:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Atraktivní turistická destinace s mnoha kulturními a historickými místy v okolí. Útulné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 12'000 obyvatel, na jihovýchodě regionu přímo u moře, na úpatí hory hory, 8 km jižně od Split, 21 km severně od Omis, 105 km severně od Dubrovnik. V obci: supermarket, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, folklórní večery, konzerty, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 8 - 21 km.

informace pro letní ubytování

Možnost raftingu na řece Cetina (vzdálené 15 km) nebo vyjížďky na koni krajinou (30 km). Písečná pláž, vhodné pro děti. Oblázková pláž, plážové zařízení. Kamenitá pláž. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Rybaření (s povolením). Horská turistika. Cyklistické cesty.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme