• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě ★★★, Pašman/Pašman

Chorvatsko, Dalmácie - sever/ostrovy, Pašman/Pašman

Ubytování v Chorvatsku, Pašman/Pašman
Číslo objektu: HR4270.100.2

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.453,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová polovina dvojdomku 105 m2 na 2 podlažích, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna malý, 1x pohovka, TV-satelit a klimatizace. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. V horním patře: (venkovní schodiště) velký obývací pokoj/jídelna 36 m2, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Koupelna/WC. Terasa 10 m2 částéčně krytá, 2x terasa krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Chorvatsku, Pašman/Pašman

Informace o domě (rezidenci)

Dům. V obci, klidná poloha, 100 m od moře. Společné: ohniště. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod, restaurace, kamenitá pláž 100 m. Tenis 100 m. Betonová pláž s písčitým podložím vhodná pro malé děti - 100 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Pašman/Pašman:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, historická, vhodná pro rodinou rekreaci obec s 2'000 obyvatel, v centru ostrova přímo u moře, 25 km jižně od Zadar, 5 km severo-západně od Biograd na moru. V obci: potraviny, pošta, restaurace, bar, folklórní večery, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 5 - 7 km.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme