• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě Rudi ★★, Pašman/Kraj

Chorvatsko, Dalmácie - sever/ostrovy, Pašman/Kraj

Ubytování v Chorvatsku, Pašman/Kraj
Číslo objektu: HR4280.300.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.046,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 48 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout. Sprcha/WC. Terasa krytá. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře. Pozor prosím: soukromý přístav loděk. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Solární zajištění energie (proud 220 Voltů, 500 W). Jen dešťová voda.
Ubytování v Chorvatsku, Pašman/Kraj

Informace o domě (rezidenci)

Dům je situovaný na jižní straně ostrova Pasman, v malebném zálivu Zincena (jen jediný dům). V blízkosti souostroví Kornati (národní park). Z Kraj se dostanete k Vašemu rekreačnímu objektu člunem, cca 3,5 km, vedlejší cestou nebo cca hodinovou procházkou po přírodní stezce. Parkování je možné v blízkosti majitele domu v Kraj, nebo na konci vedlejší cesty, cca 200 m od domu. Možnost pronajmutí motorového (na vyžádání, extra). Rodinný dům 'Rudi'. Klidná, slunná poloha, 10 m od moře, 10 m plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: gril. K dispozici: kánoe. Snídaně na vyžádání (extra). 3.5 km dlouhý, neupravený příjezd končí 200 m od objektu (přírodní cesta). Obchod 5 km, restaurace 5 km, skalnatá pláž 10 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Pašman/Kraj:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, klidná vesnice, na jihu ostrova přímo u moře, 4 km severně od Tkon. V obci: potraviny, pošta. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 4 - 5 km.

informace pro letní ubytování

Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme