• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě ★★★, Pag/Novalja

Chorvatsko, Kvarner/ostrovy, Pag/Novalja

Ubytování v Chorvatsku, Pag/Novalja
Číslo objektu: HR3930.200.5

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.950,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový mobilní dům 32 m2: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj, 2x lůžko (70 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). 2x sprcha/WC. Terasa 10 m2, krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Chorvatsku, Pag/Novalja

Informace o domě (rezidenci)

Camping Straško: Rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. Obklopen stromy. 2 km od centra Novalja, mimo obec, klidná, slunná poloha, přímo u moře. Společné: pozemek 57 ha s rostlinami a stromy. Tenis, ping-pong, Boccia (Pétanque), badminton, plážový volejbal, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, přístup na internet, masáže (extra), možnosti nákupu, půjčovna jízdních kol. Polopenze na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Oblázková pláž 'Straško', kamenitá pláž 'Straško'. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Mobilní domy leží 30 - 100 m od moře a pláže. Parkování pro 1 auto v ceně, další za příplatek. Rent-a-boat, rent-a-scooter.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Pag/Novalja:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, známá, rušná obec s 3'300 obyvatel, na severu ostrova přímo u moře, 25 km severo-západně od Pag, 80 km severo-západně od Zadar. Veškeré služby v místě. Fitness-centrum, solárium, masáže. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Potápění. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště. 10 km turistické cesty, horská turistika. 10 km cyklistické cesty, 10 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme