• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Melandura ★★★, Pag/Dinjiška

Chorvatsko, Dalmácie - sever/ostrovy, Pag/Dinjiška

Ubytování v Chorvatsku, Pag/Dinjiška
Číslo objektu: HR3955.110.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 6.523,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 37 m2, ve zvýšeném přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (155 cm v délce 190 cm), TV-satelit, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 200 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Terasa 7 m2, krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Chorvatsku, Pag/Dinjiška

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný bytový dům 'Melandura'. 14 km od centra Pag, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 130 m od moře, 130 m plaz, ve slepé ulici, v zeleni. Společné: bazén (7 x 3 m, hloubka 120 cm, 03.05.-20.09.). Venkovní sprcha, ping-pong, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, fitness, pračka (extra). K dispozici: kánoe (extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 450 m, restaurace, písečná pláž, oblázková pláž 130 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. V suterénu domu je pobytová místnost s barbecue, stoly a dřevěnými lavicemi. Možnost předobjednávky jídel (extra). Motorový člun pronajimatele k pronáajmutí (extra). Jednou týdně rybolov s majtelem a společná večeře z úlovku (extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Pag/Dinjiška:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá obec, na jihovýchodě ostrova přímo u moře, 14 km jiho-východně od Pag, 34 km severo-západně od Zadar. V obci: potraviny, restaurace. K tomu: lékárna 14 km, lékař 14 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 14 km.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Oblázková pláž. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Kánoe, veslování. Letní sporty, 14 km. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme