• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★, Orebić/Viganj

Chorvatsko, Dalmácie - jih, Orebić/Viganj

Ubytování v Chorvatsku, Orebić/Viganj
Číslo objektu: HR8035.110.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.134,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře, jižní orientace, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, TV-satelit, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x francouzské lůžko (160 cm), TV-satelit. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Terasa 16 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Chorvatsku, Orebić/Viganj

Informace o domě (rezidenci)

Třígenerační dům, obklopen stromy. Klidná poloha, 100 m od moře, v zeleni, jižní orientace. Společné: zahrada 100 m2 s stromy. Gril. V domě: přístup na internet, pračka (společné, extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 250 m, restaurace 150 m, oblázková pláž 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. S městem Korčula spojení od domu člunem (3 x denně). Možnost výletů člunem s majitelem domu k blízkoležícím plážím (extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Orebić/Viganj:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, klidná obec s 330 obyvatel, na jihozápadě poloostrova přímo u moře, na úpatí hory hory, 7 km západně od Orebic, 15 km severně od Korcula. V obci: potraviny, řeznictví, restaurace, bar, sauna, solárium, masáže, 6 - 8 km. K tomu: lékárna 7 km, lékař 7 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 6 - 8 km.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis (9 km). Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. 15 km cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme