• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★, Opatija

Chorvatsko, Kvarner, Opatija

Ubytování v Chorvatsku, Opatija
Číslo objektu: HR3100.111.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.269,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 80 m2 v 1. patře, jižní orientace, prostorné, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm). 1x velký pokoj 22 m2, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Bidet, koupelna/sprcha/WC. Velká terasa 80 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Parkování. Pozor prosím: soukromý vstup.
Ubytování v Chorvatsku, Opatija

Informace o domě (rezidenci)

Vícegenerační dům. Ve čtvrti Slatina, v centru obce Opatija, 100 m od moře, 100 m plaz, na hlavní ulici. Společné: zahrada 50 m2 (oplocená). Zahradní nábytek, gril, parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 150 m, restaurace 70 m, kavárna 100 m, autobusová zastávka 20 m, krytý bazén 300 m, pláž ke koupání 100 m. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 100 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Opatija:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Mondénní, historické, kouzelné letovisko s 12'700 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, na úpatí hory hory, 12 km jiho-západně od Rijeka. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, noční klub, kasino, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 2 - 12 km.

informace pro letní ubytování

Pláž, plážové zařízení. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování, kánoe. Tenis. Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty, horská turistika. 40 km cyklistické cesty, 40 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Vzhledem k příznivým klimatickým podmínkám je Opatija zajímavá oblast pro zdravotní turistiku. Je to překrásné místo i v zimních měsících a to především díky nádherné karnevalové oslavě v lednu a únoru.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme