• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě ★★★, Opatija/Pobri

Chorvatsko, Kvarner, Opatija/Pobri

Ubytování v Chorvatsku, Opatija/Pobri
Číslo objektu: HR3105.109.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.804,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový dům 40 m2, jižní orientace: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC a klimatizace. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Chorvatsku, Opatija/Pobri

Informace o domě (rezidenci)

Pobri 2 km od Opatija: Malý rodinný dům. 2 km od centra Opatija, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 1.8 km od moře, 1.8 km plaz, ve slepé ulici. Společné: trávníkem 1'200 m2, ovocná zahrada. Zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 800 m, supermarket 1.5 km, restaurace 100 m, písečná pláž 'Tomaševac' 1.8 km (malý) oblázková pláž 1.8 km, pláž ke koupání 1.8 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Opatija/Pobri:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Mondénní, historické, kouzelné letovisko s 12'700 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, na úpatí hory hory, 12 km jiho-západně od Rijeka. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, noční klub, kasino, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 2 - 12 km.

informace pro letní ubytování

Pláž, plážové zařízení. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování, kánoe. Tenis. Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty, horská turistika. 40 km cyklistické cesty, 40 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Vzhledem k příznivým klimatickým podmínkám je Opatija zajímavá oblast pro zdravotní turistiku. Je to překrásné místo i v zimních měsících a to především díky nádherné karnevalové oslavě v lednu a únoru.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme