• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★, Opatija/Kastav

Chorvatsko, Kvarner, Opatija/Kastav

Ubytování v Chorvatsku, Opatija/Kastav
Číslo objektu: HR3130.101.2

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 4.688,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojové studio 30 m2 v 1. patře, jižní orientace: 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm), kabelová TV (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky), jídelní stůl. Sprcha/WC. Terasa 15 m2. Zahradní nábytek. Částečný panoramatický výhled na moře. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Chorvatsku, Opatija/Kastav

Informace o domě (rezidenci)

Kastav 7 km od Opatija: Vícegenerační dům. Vyvýšená poloha, 200 m od lesa, 6 km od moře. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 70 m, restaurace 50 m, kamenitá pláž 6 km, skalnatá pláž 6 km, pláž ke koupání 6 km. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 200 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Opatija/Kastav:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Mondénní, historické, kouzelné letovisko s 12'700 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, na úpatí hory hory, 12 km jiho-západně od Rijeka. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, noční klub, kasino, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 2 - 12 km.

informace pro letní ubytování

Pláž, plážové zařízení. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování, kánoe. Tenis. Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty, horská turistika. 40 km cyklistické cesty, 40 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Vzhledem k příznivým klimatickým podmínkám je Opatija zajímavá oblast pro zdravotní turistiku. Je to překrásné místo i v zimních měsících a to především díky nádherné karnevalové oslavě v lednu a únoru.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme