• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★, Opatija/Ika

Chorvatsko, Kvarner, Opatija/Ika

Ubytování v Chorvatsku, Opatija/Ika
Číslo objektu: HR3101.200.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.377,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 54 m2, v přízemí, jihozápadní orientace, renovovaný v roce 2014: obývací pokoj/jídelna 25 m2, 1x pohovka pro 2 osoby (150 cm v délce 190 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj 12 m2, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj, 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa 15 m2, krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž (extra). Pozor prosím: soukromý vstup.
Ubytování v Chorvatsku, Opatija/Ika

Informace o domě (rezidenci)

Ika 4 km od Opatija: Dvougenerační dům. Ve čtvrti Oprić 1.5 km od centra Ika, 5 km od centra Opatija, klidná, slunná poloha, 1.5 km od moře, 1.5 km plaz, ve slepé ulici, v zeleni. Společné: pozemek 650 m2 (oplocený). V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 1.5 km, restaurace 1.5 km, kamenitá pláž 1.5 km, skalnatá pláž 1.5 km, betonová pláž 1.5 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Opatija/Ika:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Mondénní, historické, kouzelné letovisko s 12'700 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, na úpatí hory hory, 12 km jiho-západně od Rijeka. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, noční klub, kasino, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 2 - 12 km.

informace pro letní ubytování

Pláž, plážové zařízení. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování, kánoe. Tenis. Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty, horská turistika. 40 km cyklistické cesty, 40 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Vzhledem k příznivým klimatickým podmínkám je Opatija zajímavá oblast pro zdravotní turistiku. Je to překrásné místo i v zimních měsících a to především díky nádherné karnevalové oslavě v lednu a únoru.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme