• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★, Opatija/Ika

Chorvatsko, Kvarner, Opatija/Ika

Ubytování v Chorvatsku, Opatija/Ika
Číslo objektu: HR3101.101.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.123,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 130 m2 v 1. patře, východní orientace: obývací pokoj 20 m2, TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj 20 m2, 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm), klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj 20 m2, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm), klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj 20 m2, 1x francouzské lůžko (180 cm, v délce 190 cm), klimatizace. Jídelna, otevřený krb. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC, sedací vana/WC. Klimatizace. Balkon 14 m2, 2x balkon 3 m2. Balkónový nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Pozor prosím: soukromý vstup.
Ubytování v Chorvatsku, Opatija/Ika

Informace o domě (rezidenci)

Ika 4 km od Opatija: Dvougenerační dům. 1 km od centra Lovran, 4.5 km od centra Opatija, slunná, vyvýšená poloha, 220 m od moře, 220 m plaz, na ulici. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod, restaurace, kamenitá pláž, skalnatá pláž, betonová pláž 220 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Opatija/Ika:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Mondénní, historické, kouzelné letovisko s 12'700 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, na úpatí hory hory, 12 km jiho-západně od Rijeka. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, noční klub, kasino, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 2 - 12 km.

informace pro letní ubytování

Pláž, plážové zařízení. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování, kánoe. Tenis. Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty, horská turistika. 40 km cyklistické cesty, 40 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Vzhledem k příznivým klimatickým podmínkám je Opatija zajímavá oblast pro zdravotní turistiku. Je to překrásné místo i v zimních měsících a to především díky nádherné karnevalové oslavě v lednu a únoru.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme