• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★, Novigrad (Zadar)

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Novigrad (Zadar)

Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Zadar)
Číslo objektu: HR4013.126.3

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.007,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 90 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha/WC. Terasa 25 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Parkování (oplocený).
Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Zadar)

Informace o domě (rezidenci)

Ribnica 15 km od Novigrad: Vícegenerační dům. 8 km od centra Obrovac, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 50 m od moře, 50 m plaz. Společné: pozemek (oplocený). Venkovní sprcha, gril, parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 200 m, restaurace 1 km, bar 150 m, písečná pláž 300 m oblázková pláž 50 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Zadar):

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Se nachází na pobřeží tzv. Novigradského moře, uzavřené a mělké zátoce severovýchodně od Zadaru s ústím řeky Zrmanja. Pobřeží oplývá velkým množstvím mušlí a ústřic. K hlavní zajímavosti této oblasti patří krásné, malebné údolí řeky Zrmanja s jeho impozantním kaňonem (rafting), bohatá gastronomická nabídka (jehněčí, šunka, víno ), se možnosti rybolovu v okolí, stejně jako řada kulturních a historických památek. Atraktivní jsou také výlety do národního parku Paklenica a Zadar. Novigrad - malá, klidná rybářská obec s 2'400 obyvatel, na severu regionu přímo u moře, 27 km východně od Zadar, 10 km jiho-východně od Posedarje. V obci: potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, folklórní večery, večerní zábava. K tomu: lékárna 6 km, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 27 km.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kánoe, rafting. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme