• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★, Novigrad (Zadar)

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Novigrad (Zadar)

Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Zadar)
Číslo objektu: HR4013.124.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.377,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový podkrovní byt 100 m2, v podkroví, jižní orientace: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na terasu. Zkosen 1x pokoj se střešní okno, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj, 3x lůžko. Malá kuchyně (6 plotýnky, trouba), jídelní stůl. 2x sprcha/bidet/WC, WC zvlášť. Klimatizace. Balkon, terasa 10 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Zadar)

Informace o domě (rezidenci)

RIBNICA 15 km od Obrovac: Třígenerační dům. 7 km od centra Obrovac, slunná poloha, 30 m od moře, 30 m plaz. Společné: venkovní sprcha, gril (houpačka). V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu. Obchod 100 m, restaurace 500 m, písečná pláž 30 m. Společné (extra): kulečník, boccia-dráha, plážový volejbal, půjčovna šlapadel a kajaků.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Zadar):

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Se nachází na pobřeží tzv. Novigradského moře, uzavřené a mělké zátoce severovýchodně od Zadaru s ústím řeky Zrmanja. Pobřeží oplývá velkým množstvím mušlí a ústřic. K hlavní zajímavosti této oblasti patří krásné, malebné údolí řeky Zrmanja s jeho impozantním kaňonem (rafting), bohatá gastronomická nabídka (jehněčí, šunka, víno ), se možnosti rybolovu v okolí, stejně jako řada kulturních a historických památek. Atraktivní jsou také výlety do národního parku Paklenica a Zadar. Novigrad - malá, klidná rybářská obec s 2'400 obyvatel, na severu regionu přímo u moře, 27 km východně od Zadar, 10 km jiho-východně od Posedarje. V obci: potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, folklórní večery, večerní zábava. K tomu: lékárna 6 km, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 27 km.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kánoe, rafting. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme