• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě Zvonko ★★, Novigrad (Zadar)

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Novigrad (Zadar)

Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Zadar)
Číslo objektu: HR4013.118.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 7 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 19.976,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

7-pokojový dům na 2 podlažích: jídelna, TV-satelit. 3x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm), klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj, jídelní stůl, kuchyňským koutem a TV-satelit. Kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní stůl a TV-satelit. 2x sprcha/WC. 2x balkon 10 m2, velká terasa 30 m2, krytá. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Zadar)

Informace o domě (rezidenci)

Ribnica 15 km od Novigrad: Jednoduchý třígenerační dům 'Zvonko'. 12 km od centra Obrovac, klidná, slunná poloha, 20 m od moře, 20 m plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek 400 m2 (oplocený) s, přírodní zahrada 100 m2. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 500 m, restaurace 250 m, kamenitá pláž 50 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Zadar):

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Se nachází na pobřeží tzv. Novigradského moře, uzavřené a mělké zátoce severovýchodně od Zadaru s ústím řeky Zrmanja. Pobřeží oplývá velkým množstvím mušlí a ústřic. K hlavní zajímavosti této oblasti patří krásné, malebné údolí řeky Zrmanja s jeho impozantním kaňonem (rafting), bohatá gastronomická nabídka (jehněčí, šunka, víno ), se možnosti rybolovu v okolí, stejně jako řada kulturních a historických památek. Atraktivní jsou také výlety do národního parku Paklenica a Zadar. Novigrad - malá, klidná rybářská obec s 2'400 obyvatel, na severu regionu přímo u moře, 27 km východně od Zadar, 10 km jiho-východně od Posedarje. V obci: potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, folklórní večery, večerní zábava. K tomu: lékárna 6 km, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 27 km.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kánoe, rafting. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme