• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★, Novigrad (Zadar)

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Novigrad (Zadar)

Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Zadar)
Číslo objektu: HR4013.116.7

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.357,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 56 m2 v 1. patře, jihozápadní orientace, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna 18 m2, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Balkon 4 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 7. Pozor prosím: soukromý přístav loděk.
Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Zadar)

Informace o domě (rezidenci)

RIBNICA 15 km od Novigrad: Pěkný bytový dům. 7 km od centra Obrovac, klidná, slunná poloha, 20 m od moře, 20 m plaz, jižní orientace. Společné: bazén kulatý (6 m průměr, hloubka 120 cm, 10.05.-04.10.). Venkovní sprcha. V domě: restaurace, přístup na internet. Transfer z letiště. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 400 m, písečná pláž 200 m, skalnatá pláž, betonová pláž 20 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Zadar):

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Se nachází na pobřeží tzv. Novigradského moře, uzavřené a mělké zátoce severovýchodně od Zadaru s ústím řeky Zrmanja. Pobřeží oplývá velkým množstvím mušlí a ústřic. K hlavní zajímavosti této oblasti patří krásné, malebné údolí řeky Zrmanja s jeho impozantním kaňonem (rafting), bohatá gastronomická nabídka (jehněčí, šunka, víno ), se možnosti rybolovu v okolí, stejně jako řada kulturních a historických památek. Atraktivní jsou také výlety do národního parku Paklenica a Zadar. Novigrad - malá, klidná rybářská obec s 2'400 obyvatel, na severu regionu přímo u moře, 27 km východně od Zadar, 10 km jiho-východně od Posedarje. V obci: potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, folklórní večery, večerní zábava. K tomu: lékárna 6 km, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 27 km.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kánoe, rafting. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme