• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě Kate ★★★, Novigrad (Zadar)

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Novigrad (Zadar)

Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Zadar)
Číslo objektu: HR4013.105.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 20.384,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům 150 m2 na 2 podlažích, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 33 m2, otevřený krb, TV-satelit a DVD. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko (160 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Koupelna/bidet/WC. V horním patře: (venkovní schodiště) obývací pokoj, TV-satelit. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji 1x lůžko a 1x francouzské lůžko (140 cm). Jídelna. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). 2x sprcha/WC. Balkon 8 m2, velká terasa 35 m2, terasa 16 m2. Zahradní nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka. Pozor prosím: soukromý přístav loděk (extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Zadar)

Informace o domě (rezidenci)

RIBNICA 15 km od Novigrad: Motorový člun pro 5 lidí (4 m, 4 PS) k pronajmutí od majitele. Pěkný rodinný dům 'Kate'. 8 km od centra Obrovac, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 250 m od moře, 250 m plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 600 m2 (oplocený) s trávníkem 150 m2, ovocná zahrada. Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 500 m, restaurace 1.5 km, bar, oblázková pláž 250 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Zadar):

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Se nachází na pobřeží tzv. Novigradského moře, uzavřené a mělké zátoce severovýchodně od Zadaru s ústím řeky Zrmanja. Pobřeží oplývá velkým množstvím mušlí a ústřic. K hlavní zajímavosti této oblasti patří krásné, malebné údolí řeky Zrmanja s jeho impozantním kaňonem (rafting), bohatá gastronomická nabídka (jehněčí, šunka, víno ), se možnosti rybolovu v okolí, stejně jako řada kulturních a historických památek. Atraktivní jsou také výlety do národního parku Paklenica a Zadar. Novigrad - malá, klidná rybářská obec s 2'400 obyvatel, na severu regionu přímo u moře, 27 km východně od Zadar, 10 km jiho-východně od Posedarje. V obci: potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, folklórní večery, večerní zábava. K tomu: lékárna 6 km, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 27 km.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kánoe, rafting. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme