• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Daria ★★★★, Novigrad (Zadar)

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Novigrad (Zadar)

Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Zadar)
Číslo objektu: HR4013.100.3

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 6.931,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2 v 2. patře: velký obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/WC. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Zadar)

Informace o domě (rezidenci)

Ribnica 15 km od Novigrad: Pěkný vícegenerační dům 'Daria'. 7 km od centra Obrovac, klidná, slunná poloha, 40 m od moře, 40 m plaz. Společné: gril, parkovací místo u domu. Obchod 400 m, restaurace 1.5 km, oblázková pláž 40 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Dům leží v klidné zátoce ke koupání s plochou, spádovou pláží, velmi vhodná pro děti.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Zadar):

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Se nachází na pobřeží tzv. Novigradského moře, uzavřené a mělké zátoce severovýchodně od Zadaru s ústím řeky Zrmanja. Pobřeží oplývá velkým množstvím mušlí a ústřic. K hlavní zajímavosti této oblasti patří krásné, malebné údolí řeky Zrmanja s jeho impozantním kaňonem (rafting), bohatá gastronomická nabídka (jehněčí, šunka, víno ), se možnosti rybolovu v okolí, stejně jako řada kulturních a historických památek. Atraktivní jsou také výlety do národního parku Paklenica a Zadar. Novigrad - malá, klidná rybářská obec s 2'400 obyvatel, na severu regionu přímo u moře, 27 km východně od Zadar, 10 km jiho-východně od Posedarje. V obci: potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, folklórní večery, večerní zábava. K tomu: lékárna 6 km, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 27 km.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kánoe, rafting. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme