• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě Camping Mareda ★★★, Novigrad (Istra)

Chorvatsko, Istrie, Novigrad (Istra)

Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Istra)
Číslo objektu: HR2280.200.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.976,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový mobilní dům 30 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj, 2x lůžko (70 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mraznička). 2x sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký dům. Mobilní domy se nachází 20-150 m od moře a pláže. Parkování pro 1 auto v ceně, další za příplatek.
Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Istra)

Informace o domě (rezidenci)

Camping Mareda, pěkné rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Camping Mareda'. 4 km od centra Novigrad, mimo obec, klidná, slunná poloha, přímo u moře, přímo u pláže, v zeleni. Společné: pozemek s trávníkem a stromy. Tenis (extra), ping-pong, Boccia (Pétanque), volleyball, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN], biliár, možnosti nákupu. K dispozici: kánoe (extra). Parkovací místo na pozemku. Kamenitá pláž 'Mareda', skalnatá pláž 'Mareda'. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Istra):

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá, útulná, historická obec, na západě poloostrova přímo u moře, 22 km jižně od Umag, 80 km od Pula. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, folklórní večery. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis. Rybaření (s povolením). Paragliding, beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme