• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu NOVI SPA HOTELS & RESORT ★★★★, Novi Vinodolski

Chorvatsko, Kvarner, Novi Vinodolski

Ubytování v Chorvatsku, Novi Vinodolski
Číslo objektu: HR3400.200.4

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 20.384,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 55 m2, komfortní a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x dvoulůžko a klimatizace. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha/WC. Topení v podlaze. Balkon 10 m2. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: telefon, sejf, žehlička, dětská postýlka (extra), vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Garáž (extra). Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. Přistýlka pouze pro dítě do 12 let.
Ubytování v Chorvatsku, Novi Vinodolski

Informace o domě (rezidenci)

Moderní, luxusní rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'NOVI SPA HOTELS & RESORT'. 1 km od centra Novi Vinodolski, klidná, slunná, vyvýšená poloha, přímo u moře, přímo u pláže. Společné: pozemek 31 ha (oplocený) s rostlinami, 7 bazény, krytý bazén (27.03.-31.10.) s mořskou vodou a vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště, tenis (3 x tvrdý povrch, 2 x pískový povrch) (extra), basketbalový koš, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, fitness, masáže (extra), wellness, herní místnost, možnosti nákupu, butik, prádelna (extra). Výměna povlečení 1x týdně. Výměna ručníků denně. Snídaně a polopenze na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo, společné garáže (extra). Písečná pláž 'NOVI SPA RESORT' oblázková pláž 'NOVI SPA RESORT'. Pozor prosím: rekreační komplex bez možnosti vjezdu automobilů. Animace v sezóně. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz, hlídání dětí možné v sezóně (extra). Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Zařízení je v noci střeženo. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Novi Vinodolski:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulná, rušná, vhodná pro rodinou rekreaci obec s 6'000 obyvatel, na jihovýchodě regionu přímo u moře, 12 km jiho-východně od Crikvenica, 45 km jiho-východně od Rijeka. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie, 12 - 15 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 12 - 45 km.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Bazén. Aquapark. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. 10 km cyklistické cesty, 40 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme