• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě Maya ★★★★, Molat/Brgulje

Chorvatsko, Dalmácie - sever/ostrovy, Molat/Brgulje

Ubytování v Chorvatsku, Molat/Brgulje
Číslo objektu: HR4141.100.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 31.188,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 80 m2, jihozápadní orientace, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko a sprcha/WC. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar). Terasa 30 m2, krytá. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled na moře. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Chorvatsku, Molat/Brgulje

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný rodinný dům 'Maya', obklopen stromy. Mimo obec, klidná, slunná poloha, 80 m od moře, 80 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 600 m2 (oplocený), udržovaná zahrada s rostlinami a stromy, bazén (5 x 3 m, 14 m2, hloubka 120 cm, 31.05.-27.09.). Venkovní sprcha, altán, zahradní nábytek, gril. V domě: půjčovna jízdních kol. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 400 m, restaurace 600 m, oblázková pláž 250 m, skalnatá pláž 80 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Molat/Brgulje:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Molat je ostrov v severní části zadarského souostroví. Ostrov má četné zátoky, kanály, pláže a jeskyně. Jednou denně spojuje Molat s Zadarem trajektová linka. Za pár dní si můžete prohlédnout celý ostrov během několika hodin chůze a je to skutečný ráj pro milovníky přírody. Místa Molat, Brgulje a Zapuntel se nacházejí ve vnitřní části ostrova. Nejkrásnější pláže ostrova se nachází v nejznámějším místě Brgulje. Molat je idylická, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci osada, na jihozápadě ostrova přímo u moře, 3 km severo-západně od Molat. V obci: potraviny, restaurace.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme