• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★, Makarska

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Makarska

Ubytování v Chorvatsku, Makarska
Číslo objektu: HR6100.103.5

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.269,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 80 m2, v přízemí, jižní orientace, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, TV-satelit, plochá obrazovka, CD, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky - sklokeramická deska). Sprcha/WC. Terasa 20 m2, krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Chorvatsku, Makarska

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný bytový dům. Na kraji obce, 500 m od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 500 m od moře, 500 m plaz, ve slepé ulici, jižní orientace. V domě: přístup na internet, pračka. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod, restaurace 200 m, oblázková pláž 1 km, skalnatá pláž 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Makarska:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá, rušná rekreační obec a letovisko s 13'700 obyvatel, na jihu regionu přímo u moře, na úpatí hory hory, 65 km jiho-východně od Split. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, sauna.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme