• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★, Makarska

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Makarska

Ubytování v Chorvatsku, Makarska
Číslo objektu: HR6100.103.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.173,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 35 m2 v 2. patře, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Balkon 5 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Chorvatsku, Makarska

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný bytový dům. Na kraji obce, 500 m od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 500 m od moře, 500 m plaz, ve slepé ulici, jižní orientace. V domě: přístup na internet, pračka. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod, restaurace 200 m, oblázková pláž 1 km, skalnatá pláž 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Makarska:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá, rušná rekreační obec a letovisko s 13'700 obyvatel, na jihu regionu přímo u moře, na úpatí hory hory, 65 km jiho-východně od Split. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, sauna.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme