• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě 'Villa More' ★★★, Lovran/Tuliševica

Chorvatsko, Kvarner, Lovran/Tuliševica

Ubytování v Chorvatsku, Lovran/Tuliševica
Číslo objektu: HR3053.400.1

Ubytování pro 11 osob, k dispozici 6 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 24.868,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům 200 m2 na 2 podlažích v 1. patře, pěkné a vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 42 m2, TV-satelit (plochá obrazovka), CD, DVD a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/bidet/WC, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Jídelna, TV-satelit (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/bidet/WC, sprcha/WC. 2x balkon 17 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na moře, na krajinu a na město. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, přebalovací pult. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pobytová místnost 21 m2 s otevřeným krbem, barem.
Ubytování v Chorvatsku, Lovran/Tuliševica

Informace o domě (rezidenci)

Tuliševica 5 km od Lovran: Útulný dvojdomek'Villa More'. Nad Lovran, osada Tuliševica, klidná, slunná poloha ve svahu, 6 km od moře, 6 km plaz, v zeleni, jižní orientace. K dispozici pouze pro Vás: louka 400 m2, louka k odpočinku, bazén kulatý (4 m průměr, hloubka 120 cm, 03.05.-20.09.). Basketbalový koš, terasa (21 m2), zahradní nábytek, gril, ohniště, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V domě: ústřední topení. Parkovací místo (kryté) u domu na pozemku. Obchod 500 m, restaurace 1 km, oblázková pláž 6 km, kamenitá pláž 6 km, skalnatá pláž 6 km, krytý bazén 6 km, pláž ke koupání 6 km. Tenis 6 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Lovran/Tuliševica:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historické, klidné, vhodné pro rodinou rekreaci město s 4'000 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, na úpatí hory hory, 6 km jižně od Opatija, 20 km jiho-západně od Rijeka. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie, 6 - 20 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 6 - 20 km.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis (2 km). Rybaření (s povolením). 12 km turistické cesty. 40 km cyklistické cesty, 40 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme