• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Santini Josipa ★★★, Krk/Njivice

Chorvatsko, Kvarner/ostrovy, Krk/Njivice

Ubytování v Chorvatsku, Krk/Njivice
Číslo objektu: HR3220.30.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.207,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojov byt 'A/2+2', pro 2 osob, 50 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno. 1x pohovka pro 2 osoby. Ložnice s 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák a trouba. Sprcha/WC. Balkon 6 m2, zahradní nábytek. Další zařízení: pračka.
Ubytování v Chorvatsku, Krk/Njivice

Informace o domě (rezidenci)

Vícegenerační dům 'Santini Josipa'. Zařízení domu: klimatizace. Možnosti parkování: parkoviště u domu. Výhled z domu na moře a na město. Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 680 m, potraviny 680 m, supermarket 680 m, restaurace 1 km, oblázková pláž 460 m, tenis 1.3 km, jízdárna 3 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Krk/Njivice:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malé, útulné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 1'200 obyvatel, na severozápadě ostrova přímo u moře, 16 km severně od Krk, 35 km jiho-východně od Rijeka, 25 km západně od Crikvenica. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, kino. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 7 - 16 km.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Tenis. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, 60 km cesty pro túry na horském kole.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme