• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Herceg Josip ★★, Krk/Malinska

Chorvatsko, Kvarner/ostrovy, Krk/Malinska

Ubytování v Chorvatsku, Krk/Malinska
Číslo objektu: HR3230.619.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.207,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojov byt 'A/2+2', pro 2 osob, 70 m2, v přízemí, jednoduché zařízení. Obývací pokoj s TV-satelit a jídelní stůl. Kouření povoleno. 1x pohovka pro 2 osoby. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, trouba a lednicí. Sprcha/WC. Terasa 20 m2, zahradní nábytek.
Ubytování v Chorvatsku, Krk/Malinska

Informace o domě (rezidenci)

Jednoduchý dvougenerační dům 'Herceg Josip'. Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: klidná poloha. Výhled z domu do zahrady. Okolí domu: pozemek (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 50 m, potraviny 500 m, supermarket 500 m, restaurace 500 m, kamenitá pláž 600 m, oblázková pláž 600 m, skalnatá pláž 700 m, sáňkařská dráha 700 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Krk/Malinska:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Krk je největším ostrovem Chorvatska, spojený obrovským mostem s pevninou, má i své letiště. Pro své turistické hodnoty se nazývá 'zlatým ostrovem' a pro přírodní krásy 'ostrovem zeleným'. Krk je nejvíce navštěvovsaný ostrov s mnoha známými a malebnými místy ke koupání. Malé, útulné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 900 obyvatel, v centru ostrova přímo u moře, 16 km severně od KRK, 35 km jižně od RIJEKA, 25 km jiho-západně od CRIKVENICA. Veškeré služby v místě. Wellness-centrum, sauna, solárium. Další možnosti nákupu a zábavy, 16 - 35 km. Jízda kočárem.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště, zábavní park.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme