• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Sertic Petra ★★★, Krk/Malinska

Chorvatsko, Kvarner/ostrovy, Krk/Malinska

Ubytování v Chorvatsku, Krk/Malinska
Číslo objektu: HR3230.154.2

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.414,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov byt 'A/4+1 kat', pro 5 osob, 50 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, trouba, myčka a mraznička. Sprcha/WC. Balkon 6 m2, zahradní nábytek. Další zařízení: pračka.
Ubytování v Chorvatsku, Krk/Malinska

Informace o domě (rezidenci)

Ideální pro pobyt s dětmi. Vícegenerační dům 'Sertic Petra'. Zařízení domu: klimatizace. Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Poloha: ve čtvrti Sveti Vid, slunná poloha. Výhled z domu do zahrady. Okolí domu: zahrada (ke spoluužívání, 15 m2, oplocený), koupaliště (ke spoluužívání), bazén (nezapuštěný, ke spoluužívání), venkovní sprcha (ke spoluužívání), gril (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 400 m, supermarket 1 km, restaurace 50 m, oblázková pláž 1.9 km, skalnatá pláž 1.9 km, jízdárna 4 km, dětské hřiště, 400 m, autobusová zastávka 400 m. Upozornění, v okolí se nachází: hlavní silnice v 10 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Krk/Malinska:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Krk je největším ostrovem Chorvatska, spojený obrovským mostem s pevninou, má i své letiště. Pro své turistické hodnoty se nazývá 'zlatým ostrovem' a pro přírodní krásy 'ostrovem zeleným'. Krk je nejvíce navštěvovsaný ostrov s mnoha známými a malebnými místy ke koupání. Malé, útulné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 900 obyvatel, v centru ostrova přímo u moře, 16 km severně od KRK, 35 km jižně od RIJEKA, 25 km jiho-západně od CRIKVENICA. Veškeré služby v místě. Wellness-centrum, sauna, solárium. Další možnosti nákupu a zábavy, 16 - 35 km. Jízda kočárem.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště, zábavní park.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme