• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★, Karlobag

Chorvatsko, Kvarner, Karlobag

Ubytování v Chorvatsku, Karlobag
Číslo objektu: HR3750.101.5

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.377,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 55 m2, v přízemí: obývací pokoj/ložnice, 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Terasa 9 m2, krytá. Zahradní nábytek. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Ubytování v Chorvatsku, Karlobag

Informace o domě (rezidenci)

Ribarica 6 km od Karlobag: Vícegenerační dům. Slunná poloha, 130 m od moře, 130 m plaz. Společné: gril. V domě: pračka (společné). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod, restaurace 500 m, oblázková pláž 130 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Karlobag:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Karlobag a jeho 42 km dlouhá riviéra se nachází pod horou Velebit podél pobřežní silnice vedoucí z Rijeky na severu do Dubrovníku na jihu a na východ směrem ke Gospić, národnímu parku Plitvická jezera a hlavnímu městu Záhřeb. Tato jedinečná lokalita dává Karlobagu ideální kombinaci podnebí horského typu a středomořského klima podél pobřeží, což podporuje lázeňský cestovní ruch. Malé, klidné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 510 obyvatel, na jihu regionu přímo u moře, 95 km severně od Zadar, 135 km jižně od Rijeka, 64 km severně od Senj. V obci: supermarket, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Karlobag nabízí čisté moře, divokou krajinu, rekreační aktivity, večerní zábavu, výlety na ostrovy naproti Karlobagu a do národních parků Plitvická jezera (86 km) a jezera Paklenica (50 km). Pláž. Skalnatá pláž. Potápění, surfování. Rybaření (s povolením). Horská turistika, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme