• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★, Karlobag

Chorvatsko, Kvarner, Karlobag

Ubytování v Chorvatsku, Karlobag
Číslo objektu: HR3750.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 6.584,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 52 m2, snížené přízemí, jižní orientace, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna 24 m2, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Terasa 6 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: soukromý přístav loděk (extra). 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Chorvatsku, Karlobag

Informace o domě (rezidenci)

Ribarica 4 km od Karlobag: Moderní bytový dům. Slunná poloha ve svahu, 90 m od moře, 90 m plaz. Společné: terasa, zahradní nábytek, gril, parkovací místo na pozemku. Obchod, restaurace 350 m, oblázková pláž 90 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Karlobag:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Karlobag a jeho 42 km dlouhá riviéra se nachází pod horou Velebit podél pobřežní silnice vedoucí z Rijeky na severu do Dubrovníku na jihu a na východ směrem ke Gospić, národnímu parku Plitvická jezera a hlavnímu městu Záhřeb. Tato jedinečná lokalita dává Karlobagu ideální kombinaci podnebí horského typu a středomořského klima podél pobřeží, což podporuje lázeňský cestovní ruch. Malé, klidné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 510 obyvatel, na jihu regionu přímo u moře, 95 km severně od Zadar, 135 km jižně od Rijeka, 64 km severně od Senj. V obci: supermarket, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Karlobag nabízí čisté moře, divokou krajinu, rekreační aktivity, večerní zábavu, výlety na ostrovy naproti Karlobagu a do národních parků Plitvická jezera (86 km) a jezera Paklenica (50 km). Pláž. Skalnatá pláž. Potápění, surfování. Rybaření (s povolením). Horská turistika, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme