• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★, Hvar/Vrboska

Chorvatsko, Dalmácie - střed/ostrovy, Hvar/Vrboska

Ubytování v Chorvatsku, Hvar/Vrboska
Číslo objektu: HR5460.201.9

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.950,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 26 m2 v 2. patře, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Koupelna/WC. E-topení. Terasa 6 m2, krytá. Zahradní nábytek.
Ubytování v Chorvatsku, Hvar/Vrboska

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence. 200 m od centra, vyvýšená poloha, 200 m od moře. Společné: terasa (40 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: recepce. Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 200 m, restaurace 150 m, písečná pláž 1.5 km, skalnatá pláž 350 m. Minibus k písčité pláži zdarma. Více-bytový dům je vedle více-bytového domu 'Vrboska ZG 2'.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Hvar/Vrboska:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, útulná obec s 500 obyvatel, na severu ostrova přímo u moře, 4 km severně od Jelsa, 8 km jiho-východně od Starigrad, 30 km východně od Hvar. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, restaurace, bar, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, pamětihodnosti. K tomu: lékárna 4 km, lékař 4 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 4 - 30 km.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Potápění. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme