• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★, Hvar/Kalober

Chorvatsko, Dalmácie - střed/ostrovy, Hvar/Kalober

Ubytování v Chorvatsku, Hvar/Kalober
Číslo objektu: HR5401.800.4

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 23.238,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový byt 100 m2, v přízemí, jihozápadní orientace, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna 27 m2, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm). Obývací pokoj/jídelna 19 m2, 1x pohovka pro 2 osoby, kuchyňským koutem, TV-satelit a klimatizace. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mraznička). 2x sprcha/WC. Terasa 24 m2, krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. Bytová jednotka sestává ze dvou samostaných bytů: jeden dvoupokojý a jeden tří-pokojový, každý s obytnou jídelnou s kuchyňským koutem.
Ubytování v Chorvatsku, Hvar/Kalober

Informace o domě (rezidenci)

Uvala Kalober, 4 km od Hvar: Vícegenerační dům. Samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 10 m od moře, 10 m plaz. Společné: venkovní sprcha, terasa (100 m2), zahradní nábytek, gril. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 1 km, restaurace 700 m, oblázková pláž 1.5 km, skalnatá pláž 10 m. Tenis 2 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Dům leží v malebné zátoce Kalober na západní straně ostrova, pouze 4,2 km od krásného historického města Hvar. Ideální pro odpočinkovou dovolenou přímo na moři, uprostřed přírody.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Hvar/Kalober:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Proslulé, kouzelné, sředověké město s 4'200 obyvatel, na západě ostrova přímo u moře, 20 km západně od Starigrad. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Potápění, plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme