• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Avelini ★★★★, Hvar/Hvar

Chorvatsko, Dalmácie - střed/ostrovy, Hvar/Hvar

Ubytování v Chorvatsku, Hvar/Hvar
Číslo objektu: HR5400.100.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.027,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 40 m2 na 2 podlažích, v přízemí, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna 20 m2, TV-satelit, CD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa 6 m2, terasa 25 m2. Zahradní nábytek, gril. Nádherný panoramatický výhled na moře. K dispozici: sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: soukromý vstup.
Ubytování v Chorvatsku, Hvar/Hvar

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný dvougenerační dům 'Avelini'. Ve čtvrti Majerovica, 700 m od centra, klidná, slunná poloha ve svahu, 300 m od moře, 300 m plaz, ve slepé ulici, v zeleni. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 50 m, restaurace, oblázková pláž, skalnatá pláž 300 m. Tenis 200 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Hvar/Hvar:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Proslulé, kouzelné, sředověké město s 4'200 obyvatel, na západě ostrova přímo u moře, 20 km západně od Starigrad. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Potápění, plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme