• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★★, Dubrovnik/Orašac

Chorvatsko, Dalmácie - jih, Dubrovnik/Orašac

Ubytování v Chorvatsku, Dubrovnik/Orašac
Číslo objektu: HR8505.200.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.422,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 55 m2, komfortní a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm, v délce 200 cm), koupelna/WC. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Klimatizace. Balkon 5 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: telefon, sejf, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora.
Ubytování v Chorvatsku, Dubrovnik/Orašac

Informace o domě (rezidenci)

'Dubrovnik Sun Gardens' (Resort Home Ownership) - Radisson Blu Resort and Spa. Velké, luxusní rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. Rok výstavby 2009, obklopen stromy. 10 km od centra Dubrovnik, mimo obec Orašac, klidná, slunná poloha, 50 m od moře, 50 m plaz. Společné: bazén, krytý bazén kulatý (24.03.-03.11.) s vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště, soukromá pláž, tenis, osvětlený (extra), basketbalový koš, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, bistro, přístup na internet, sauna, fitness, parní lázeň (vše zahrnuto v ceně), možnosti nákupu, slunná terasa, k dispozici jízdní kola (extra). Úklid 1x týdně. Snídaně a polopenze na vyžádání na vyžádání. Parkovací místo na pozemku. Oblázková pláž 100 m, skalnatá pláž 50 m. Pozor prosím: animace v sezóně. Hlídání dětí možné (extra). Zařízení je v noci střeženo. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Dubrovnik/Orašac:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dubrovnik- proslulé, kouzelné, sředověké město s 44'000 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, na úpatí hory hory. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Bazén. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme