• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★, Crikvenica

Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica

Ubytování v Chorvatsku, Crikvenica
Číslo objektu: HR3300.135.4

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 6.931,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 38 m2 v 2. patře: 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm). 1x zkosený pokoj, výška stropu 170 - 250 cm, 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 200 cm). Obytná kuchyně (2 plotýnky), TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. Sprcha/WC. Terasa 5 m2. Zahradní nábytek. Částečný výhled do dálky na moře.
Ubytování v Chorvatsku, Crikvenica

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný dům. 500 m od centra, klidná, vyvýšená poloha, 300 m od moře, 300 m plaz. Společné: zahrada s trávníkem. Gril. Parkovací místo u domu. Obchod 100 m, restaurace 500 m, písečná pláž, oblázková pláž, pláž ke koupání 300 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Crikvenica:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Crikvenica je jednou z nejstarších letovisek u Středozemního moře a známá svými lázněmi, s mírným klimatem a stálezelenou vegetací. Útulné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 7'000 obyvatel, na jihovýchodě regionu přímo u moře, 30 km jiho-východně od Rijeka. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 30 - 35 km.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Bazén. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Crikvenica má příznivé klimatické podmínky a je proto vhodná pro zdravotní turistiku. Region má mnoho významných zdrojů a zařízení. Crikvenica je také krásná v zimních měsících a to hlavně díky velké karnevalové oslavě mezi lednem a únorem.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme