• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Fuma ★★★, Crikvenica/Jadranovo

Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica/Jadranovo

Ubytování v Chorvatsku, Crikvenica/Jadranovo
Číslo objektu: HR3301.330.3

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.396,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 51 m2 v 1. patře, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 23 m2, 2x pohovka a TV-satelit. Vstup na balkon, na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky). Koupelna/bidet/WC. Balkon 5 m2, terasa 8 m2, krytá. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Výhled do zahrady a na les. Parkování č. 2 (oplocený).
Ubytování v Chorvatsku, Crikvenica/Jadranovo

Informace o domě (rezidenci)

Jadranovo 8 km od Crikvenica: Vícegenerační dům 'Fuma'. 250 m od centra Jadranovo, v obytné čtvrti, 200 m od moře, v zeleni. Společné: pozemek 550 m2, zahrada s trávníkem 70 m2, květinami, přírodní zahrada, bazén hranatý (6 x 4 m, hloubka 140 cm, 17.05.-28.09.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, terasa, zahradní nábytek, gril (houpačka). V domě: pračka (extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 200 m, restaurace 150 m, oblázková pláž, skalnatá pláž 300 m. Sportovní přístav 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Crikvenica/Jadranovo:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Crikvenica je jednou z nejstarších letovisek u Středozemního moře a známá svými lázněmi, s mírným klimatem a stálezelenou vegetací. Útulné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 7'000 obyvatel, na jihovýchodě regionu přímo u moře, 30 km jiho-východně od Rijeka. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 30 - 35 km.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Bazén. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Crikvenica má příznivé klimatické podmínky a je proto vhodná pro zdravotní turistiku. Region má mnoho významných zdrojů a zařízení. Crikvenica je také krásná v zimních měsících a to hlavně díky velké karnevalové oslavě mezi lednem a únorem.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme